رئیس سازمان میراث فرهنگی از مجمتمع گردشگری لاله در الموت بازدید کرد

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر به استان قزوین از مجتمع گردشگری لاله در الموت بازدید به عمل آورد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی از مجمتمع گردشگری لاله در الموت بازدید کرد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پیش از ظهر امروز سه شنبه 25 تیر 98، با همراهی تعدادی از معاونان و مدیران سازمان متبوع خود و جمعی از مسئولان استان قزوین از این مجموعه بازدید و بر توسعه و تأمین زیرساخت های گردشگری در استان های مختلف کشور از جمله قزوین تأکید کرد.

مونسان با تاکید بر ظرفیت های فراوان این مجموعه از اتاق ها و زیرساخت های موجود دیدن کرد و گفت: به دلیل وجود همین منابع و سرمایه های مادی و طبیعی بی بدیل که ما در این فضا می بینیم، با هزینه کمتری هم می گردد این مجموعه را تکمیل و راه اندازی کرد.

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین در این بازدید بر راه اندازی هر چه سریع تر این مجتمع برای خدمات دهی به گردشگران تاکید نمود.

قرار است مجتمع گردشگری لاله الموت برای بهره برداری به بخش خصوصی واگذار گردد.

این مجموعه که در یک منظره کم نظیر طبیعی (چشمه سارها، رودخانه ها، کوه و جنگل) احداث شده است هم اکنون در اختیار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین قرار گرفته است.

این مجتمع گردشگری به مساحت 189 هکتار دارای 80 واحد اقامتی با ظرفیت 400 نفر است.

منبع: میراث آریا

به "رئیس سازمان میراث فرهنگی از مجمتمع گردشگری لاله در الموت بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سازمان میراث فرهنگی از مجمتمع گردشگری لاله در الموت بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید