اخبار سیاسی

خبرنگاران استاندار: جوانان برای تحقق توسعه متوازن استان کرمان راه حل ارائه دهند

کرمان - خبرنگاران - استاندار کرمان با برشمردن ظرفیت ها و داشته های استان پهناور کرمان، از جوانان خواست ریشه های توسعه نامتوازن استان را شناسایی و برای توسعه یافتگی آن راه چاره ارایه کنند.

6 آبان 1399

بریتیش پترولیوم: دوره رونق بازار نفت پایان یافته است

بریتیش پترولیوم عقیده دارد مصرف نفت در نتیجه همه گیری ویروس کرونا، سیاست های سختگیرانه دولت ها و تغییر رفتار مصرف کنندگان، نقطه اوج خود را پشت سر گذاشته است و 50 تا 80 درصد تا 2050 کاهش می یابد.

6 آبان 1399

انتخاب رشته آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی شروع شد

مهلت انتخاب رشته محل در چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی از امروز، 12 شهریورماه شروع شد و تا 14 شهریورماه ادامه دارد.

27 مهر 1399

توسعه و راستا پرچالش

طی روزهای گذشته و در پی طرح موضوع گشایش مالی از سوی رئیس جمهور محترم، این سوال را به صورت یک چالش توییتری با فعالان مالی و صاحب نظران حوزه مدیریت کسب و کار و توسعه در میان گذاشتم که به نظر شما گشایش مالی واقعی چیست و چگونه به دست می آید؟

22 مهر 1399

این مجوز برای نجات است!؟

رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی به صدور گواهی نامه کسب و کارهای گردشگری در فضای مجازی اعتراض کرد و این تصمیم را برای آژانس های مسافرتی بسیار مضر دانست.

16 مهر 1399

اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر مشخص شدند

انتخابات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر برگزار و بر این اساس علی زارع، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر شد.

14 مهر 1399

مردم نذورات خود را در محرم امسال صرف خرید اقلام بهداشتی کنند

خبرنگاران/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به اینکه در آستانه ماه محرم هستیم لذا برگزاری مراسم مذهبی در این ایام و حفظ جان مردم دو هدف اساسی و اصلی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا است.

13 مهر 1399

مسائل کشور بدون استمداد از علوم انسانی، قابل حل نیست

حداد عادل گفت: جشنواره فارابی این پیام را می رساند که مسائل کشور بدون استمداد از علوم انسانی قابل حل نیست.

13 مهر 1399

نشست شورای امنیت نشان شکست سیاست فشار حداکثری بود

خبرنگاران - گروه بین الملل: هفته گذشته برایان هوک نماینده ویژه رئیس جمهور آمریکا در امور ایران و رئیس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه این کشور، از استعفای خود از این سمت خبر داد.

13 مهر 1399

فعالیت باشگاه های ورزشی انفرادی و غیرگروهی مجاز است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان گفت: فعالیت باشگاه های ورزشی انفرادی و غیرگروهی که ارتباط فردی زیادی ندارد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای همه شهرها مجاز است.

22 تیر 1399

لاوروف: آماده کمک به ونزوئلا برای تحقیق درباره تجاوز مزدوران هستیم

وزیر خارجه روسیه با تأکید بر قانونی بودن همکاری های مسکو-کاراکاس و ارائه کمک های انسان محبت آمیز به ونزوئلا، گفت: در صورت درخواست، نیروهای ویژه روس در تحقیقات درباره تجاوز مزدوران خارجی به این کشور کمک می کنند.

20 تیر 1399

می توانیم عنوان سوم جهان را تکرار کنیم، پلی آف به درد نمی خورد

به گزارش خبرنگاران، سیدمحمد ناظم الشریعه درباره درباره شرایط برگزاری جام جهانی فوتسال گفت: همه چیز برای تعویق یکساله جام جهانی فراهم بود. خود لیتوانی (میزبان جام جهانی) هم خواهان تعویق بازی ها بود. متاسفانه فیفا بعد از جلسه اول خود به نتیجه نرسید و قرار...

14 تیر 1399

آمریکا درباره ایران چه در سر دارد؟ کاربران خبرنگاران پاسخ دادند

کاربران خبرنگاران می گویند ترامپ ایران را می خواهد وارد بازی سیاسی جدیدی کند.

13 تیر 1399

دژپسند مهمان کمیسیون مالی مجلس می گردد

اعضای کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی شرایط بورس را با دعوت از وزیر اقتصاد و دارایی و رؤسای سازمان های بورس و اوراق بهادار و خصوصی سازی آنالیز می نمایند.

8 تیر 1399

عوارض وضع شده برای مطب پزشکان کم و ناعادلانه است

خبرنگاران: سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت: در حالی که راه اندازی یک مغازه در محروم ترین نقطه شهر با عوارض تجاری روبه رو است، مطب پزشکان حتی در نقطه مرکزی شهر با عوارض مسکونی مورد محاسبه قرار می گیرد که این ناعادلانه است.

4 تیر 1399

جانسون: موج دوم کرونا اقتصادی برای انگلیس باقی نخواهد گذاشت

نخست وزیر انگلیس در اولین سخنرانی خود پس از بازگشت به دولت گفت: درصورت لغو زودهنگام قرنطینه موج دوم کرونا از راه رسیده و بسیار فاجعه بار خواهد بود.

2 تیر 1399

بحران کرونا به معنای شکست استارتاپ های حوزه گردشگری نیست

تجربه زیسته این سه استارتاپ می تواند در فرایند حفظ کسب وکارهای حوزه گردشگری و اجتناب آنها از شکست مؤثر باشد.

21 خرداد 1399

تحولی بزرگ در نیروی دریایی ارتش، ناوشکن های جدید ایران چه ویژگی هایی دارند؟

استفاده از طرح بدنه در ناوهای آینده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سبب فضای بسیار بالا در منابع سوخت و تدارکات بیشتر در ناو می شود.

20 خرداد 1399

خبرنگاران کشاورزان فرانسوی به جلیقه زردها پیوستند

تهران - خبرنگاران - کشاورزان معترض فرانسوی با مسدود کردن بزرگراه ها و جاده های این کشور، به جمع مخالفان ضد سیاست های امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه موسوم به جلیقه زردها پیوستند.

18 خرداد 1399

کابینه الکاظمی پیش از ماه رمضان معرفی می شود

روزنامه رسمی الصباح امروز یکشنبه ضمن پیش بینی محل برگزاری نشست رای اعتماد به دولت جدید عراق ، احتمال داد که مصطفی الکاظمی، نخست وزیر مکلف، کابینه خود را پیش از ماه مبارک رمضان به مجلس معرفی کند.

15 خرداد 1399
تعداد: (140)