اخبار سیاسی

افشارزاده: علی نژاد در وزارت ورزش هم می تواند مثل فدراسیون ووشو پیروز باشد

دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک اعتقاد دارد که وزیر ورزش و جوانان انتخاب خوبی برای پست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای انجام داده است.

8 بهمن 1398

منوچهر متکی: از عربستان و امارات ناراحت هستیم ، اما......

ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه پیشین کشورمان ، با اشاره به بعضی از دلخوری های ایران از مقامات سعودی و اماراتی در عین حال گفت: اما ما فراموش نمی کنیم آن کسی که در سنگر اصلی شب و روز در مقابل ما واقع شده است آمریکاست نه سعودی و امارات.

8 بهمن 1398

از خاک تا گرسنگی؛ توقف فرسایش خاک، حفظ آینده ما

شعار روز جهانی خاک در سال 2019 توقف فرسایش خاک، حفظ آینده ما انتخاب شده است و هدف آن افزایش آگاهی مردم و دولت ها در خصوص اثرات سوء ناشی از فرسایش خاک است.

2 بهمن 1398

گزارش تازه دموکرات ها علیه ترامپ

ایسنا نوشت: کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا پس از دو ماه تحقیق و تفحص و برگزاری جلسات متعدد، با انتشار گزارشی دونالد ترامپ را متهم نموده که در خصوص اوکراین منافع شخصی خود را بر منافع ملی آمریکا ارجحیت داده است.

30 دی 1398

ستاد انتخاباتی ترامپ: شبکه خبری بلومبرگ معتبر نیست

ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا، خبرنگاران شبکه خبری بلومبرگ را برای انتشار رویدادهای انتخاباتی نامعتبر خواند.

30 دی 1398

شورای روابط خارجی آمریکا: میراث نهایی نشست کیم-ترامپ ممکن است جنگ در منطقه باشد

شورای روابط خارجی آمریکا در تحلیلی به آنالیز میراث نامطمئن نشست اخیر رهبران آمریکا و کره شمالی در سنگاپور پرداخته است.

29 دی 1398

رای گیری استیضاح ترامپ سه شنبه انجام می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرده که قرار است روز سه شنبه درباره گزارش های مرتبط با استیضاح ترامپ رای گیری کند.

27 دی 1398

پوتین: از تجربه مبارزه با تروریسم در سوریه در آسیای مرکزی استفاده می کنیم

رئیس جمهوری روسیه در پایتخت قرقیزستان خاطرنشان کرد، مسکو تجربه مبارزه با تروریسم در سوریه را در اختیار متحدین خود در سازمان پیمان امنیت جمعی قرار داده و به کوشش برای تقویت همکاری های منطقه ای در این زمینه ادامه خواهد داد.

25 دی 1398

واعظی: حرف نیم ساعته روحانی درباره بنزین کافی بود!

وی با بیان اینکه رئیس جمهور روز یکشنبه در جلسه هیئت دولت نیم ساعت با مردم فقط هم راجع به همین موضوع (افزایش قیمت بنزین) صحبت نموده است، گفت: خوشبختانه صدا و سیما سه بار و به طور کامل این صحبت ها را پخش کرد.

21 دی 1398

مدارس ابتدایی تهران فردا تعطیل است

مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهر تهران و شهرستان های ری، پیشوا، ورامین، قرچک و پاکدشت براساس مصوبه کارگروه کاهش آلودگی هوای شهر تهران فردا چهارشنبه 22 آبان تعطیل است.

14 دی 1398

تلاش غرب برای تکرار کودتای بولیوی در ونزوئلا

خبرنگاران- گروه بین الملل: استعفای ایوو مورالس از سمت ریاست جمهوری بولیوی که در پی تهدید ارتش انجام شد، یک پیروزی برای کشورهای غربی بویژه آنهایی که سعی دارند آمریکای لاتین را همچنان به عنوان مستعمره در دستان خود نگه دارند محسوب می شود.

14 دی 1398

واکاوی 2 رویه پرداخت یاری هزینه تحصیلی به دانشجویان در قالب گرنت پژوهشی

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: در بعضی دانشگاه ها گرنت پژوهشی به طور مستقیم به دانشجویان پرداخت می گردد و بعضی دانشگاه ها هم حق الزحمه دانشجویان را با دستور استاد پرداخت می نمایند؛ حق الزحمه اساتید هم قابل توجه نیست.

13 دی 1398

واکنش بعیدی نژاد به گزارش های جهت دار رسانه های غربی در موضوع حمله به سفارت ایران

سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس در حساب توئیتری خود به نوع پوشش اخبار مربوط به حمله افراد معدودی به کنسولگری ایران در کربلا توسط رسانه های غربی واکنش نشان داد.

4 دی 1398

حمایت حکیم از اقدامات مجلس عراق

رهبر جریان حکمت ملی عراق از بسته اصلاحی که در چارچوب پاسخگویی به مطالبات تظاهرات کنندگان مسالمت جو در پارلما تصویب شد، حمایت کرد.

26 آذر 1398

آلمان نیرو به سوریه می فرستد

بر اساس اطلاعات وزارت دفاع آلمان ارتش این کشور در صورت تاسیس منطقه امن بین المللی در شمال سوریه 2500 نیرو را به این منطقه اعزام خواهد نمود.

22 آذر 1398

زوایای تاریک تپه تاریخی ریوی در خراسان شمالی روشن می گردد

سرپرست هیات باستان شناسی محوطه باستانی ریوی در مانه و سملقان خراسان شمالی گفت: واکاوی هر چه بیشتر این محوطه تاریخی می تواند به یافتن شهر گمشده آساک یاری کند، شهری که اشک اول در آن تاجگذاری کرد.

21 آذر 1398

معاون ارشد سیاسی وزارت خارجه ژاپن با ظریف دیدار کرد

خبرنگاران آنلاین:تاکئو موری معاون ارشد (سیاسی) وزارت خارجه ژاپن که برای رایزنی با مقام های وزارت امور خارجه کشورمان به تهران سفر کرده است؛ با وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کرد.

8 آذر 1398

گاردین: ترامپ بدترین هفته سیاست خارجی آمریکا بعد از حمله به عراق را رقم زد

یک روزنامه انگلیسی در تحلیلی با اشاره به تصمیم رئیس جمهور آمریکا درباره سوریه نوشته این تصمیم بدترین هفته سیاست خارجی آمریکا از زمان جنگ عراق را رقم زد.

8 آذر 1398

دیدار رئیس جریان المرده لبنان با سید حسن نصرالله

در ادامه دیدار مقامات لبنانی با دبیرکل حزب الله، سلیمان فرنجیه رئیس جریان المرده با وی به گفت وگو نشست.

5 آذر 1398

اجرای بیش از 500 پروژه عمرانی در حوزه مدیریت سبز در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی

معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری گفت: تاکنون 500 پروژه عمرانی در حوزه مدیریت سبز در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور اجرا شده است.

1 آذر 1398
تعداد: (94)