اخبار صنعت

آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی اعلام شد

داوطلبان آزمون استخدامی بخش خصوصی تا فردا برای ثبت نام مهلت دارند.

20 آبان 1398

تاکید دوشنبه و تهران بر توسعه صنعت گردشگری

در دیدار وزیر امور خارجه تاجیکستان با وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران بر ضرورت توسعه صنعت گردشگری در روابط دو کشور تاکید شد.

17 آبان 1398

رضاوند: امیدوارم این برد کلیدی باشد برای لیگ و جام حذفی تا به جمع مدعیان باز گردیم

بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران گفت: خدا را شکر پس از چند بازی به برد دست پیدا کردیم، تیم ما تحت فشار بود و امیدوارم این برد کلیدی باشد برای لیگ و جام حذفی تا به جمع مدعیان باز گردیم.

13 آبان 1398

مقام دوما: تنها گفت وگوی با تهران که واشنگتن را راضی می کند تسلیم بدون قیدوشرط ایران است

رئیس کمیته امور بین الملل دومای روسیه معتقد است، آمریکا خواستار گفت وگو با ایران نیست و هدف واقعی آنها مجبور کردن تهران به خروج کامل از برجام و از این طریق، همراه کردن اتحادیه اروپا با خود برای اعمال تحریم ها علیه جمهوری اسلامی است.

29 مهر 1398

90 در صد سوشا مغلوب 10 درصدش شد!

در فجر سپاسی ستاره شد. او هم مانند خیلی از ستاره های دیگر از آستین شاغلام پیروانی بیرون آمد و تا تیم ملی و پرسپولیس هم رسید.

27 مهر 1398

سلامت مردم را قربانی صرفه جویی ارزی و ریالی نخواهیم کرد

وزیر بهداشت ضمن بیان اینکه سلامت مردم را فدای صرفه جویی ارزی و ریالی نمی کنیم، گفت: به رییس سازمان غذا و دارو دستور داده ام که انجمن های علمی پزشکی را دعوت کند و انجمن هایی که نسبت به کیفیت داروهای تولیدی در کشور انتقاد و مستنداتی دارند، ارائه کنند. سلامت...

19 مهر 1398

اطلاعیه جدید کارت سوخت ، مالکان خودرو ها مراقب پیامک و سایت باشند

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ضمن هشدار به مالکان خودروها، نسبت به پیامک و سایت های جعلی کارت سوخت هوشمند خودرو ها هشدار داد.

18 مهر 1398

شیمی، مزیتی که دچار بی توجهی است

رئیس انجمن شیمی ایران گفت: با توجه به امکانات و استعدادهای مطلوبی که خداوند در اختیار این مرز و بوم قرار داده است، شیمی مزیت اصلی کشور محسوب می گردد، اما متاسفانه تا کنون برنامه ریزی شایسته ای برای بهره مندی از این پتانسیل وجود نداشته است.

15 مهر 1398

هشدار مسئولان انصارالله به عربستان و امارات

اعضای جنبش انصارالله با اشاره به عملیات نظامی این جنبش علیه فرودگاه و مراکز نفتی عربستان به امارات و عربستان درخصوص ادامه دادن به تجاوزات به یمن و درگیری ها در جنوب این کشور برای تجزیه آن هشدار دادند.

4 مهر 1398

نمایشگاه نفت و گاز مسکو

نمایشگاه نفت و گاز مسکونمایشگاه نفت و گاز مسکو بزرگترین نمایشگاه صنعت نفت و گاز روسیه محسوب می گردد. صنایع نفت و گاز سال ها از مهمترین بخش های مالی روسیه بوده و این نمایشگاه در جهت ارائه و دسترسی به بازار نفت و گاز نقش مهمی را ایفا می نماید. نمایشگاه نفت...

2 مهر 1398

عرصه بر ساخت وسازهای غیرمجاز تنگ می گردد

زهرا اشرف زاده- البرز- خبرنگار:ساخت وسازهای غیرمجاز معضلی است که سال ها گریبانگیر کرج است. اگر مسیرتان به محله هایی مانند حصارک، حیدرآباد، زورآباد، کلاک و حسین آباد افتاده باشد، قطعا با تعداد بیشتری از این ساخت وسازها روبرو شده اید.

1 مهر 1398

استارت آپ ویکند گردشگری با هدف حمایت از ایده های فناورانه و دانش بنیان در خراسان رضوی برگزار می گردد

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: رویداد علمی آموزشی استارت آپ ویکند گردشگری با هدف حمایت از ایده ها و طرح های خلاقانه، فناورانه و دانش بنیان در مشهد برگزار می گردد.

28 شهریور 1398

حمایت از اشتغال زنان سرپرست خانوار و روستاییان ایلام

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از انعقاد تفاهم نامه فی مابین اداره کل میراث فرهنگی، امور روستایی و شوراهای استانداری ایلام و صندوق کارآفرینی امید در راستای حمایت از اشتغال زنان سرپرست خانوار و روستاییان ایلام اطلاع داد.

22 شهریور 1398

شروع حرکت گریس 1 از جبل الطارق

نفتکش گریس 1 حامل نفت ایران پس از اخذ مجوز آزادی، حرکت خود را از جبل الطارق شروع نموده است.

21 شهریور 1398

برداشت شن و ماسه از رودخانه های فصلی یزد ممنوع است

مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد می گوید: برای پیشگیری از بروز حوادث ناگوار هرگونه واگذاری معادن رودخانه ای (برداشت شن و ماسه) در این استان ممنوع است.

19 شهریور 1398

رانت 8 هزار میلیارد تومانی در واگذاری اردوگاه باهنر

به گفته سخنگوی کیمسیون اصل 90 مجلس در واگذاری اردوگاه شهید باهنر، رانت 8 هزار میلیارد تومانی وجود داشته و همچنین در 4 ماهه اول سال 14هزار هکتار از منابع طبیعی دچار حریق شده است.

19 شهریور 1398

بفرمایید طبیعت گردی

ثریا روزبهانی- خبرنگار:اگر در غرب تهران سکونت داشته باشید، برای رسیدن به دامان طبیعت دیگر ناچار نیستید مدت زیادی زمان صرف کنید تا از این سازه های آهنی و دود و ترافیک شهر فرار نموده و در دامن طبیعت نفسی تازه کنید.

19 شهریور 1398

چند درصد مردم از دردهای استخوانی رنج می برند؟

رییس مرکز تحقیقات روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: نتایج مطالعات ما در چند شهر مختلف نشان می دهد بیش از 40 درصد مردم از دردهای استخوانی و مفصلی شکایت دارند.

16 شهریور 1398

دادگاهی در برزیل حکم به سوخت رسانی به کشتی های ایرانی داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دادگاهی در برزیل روز پنجشنبه سوم مرداد حکم داد که شرکت نفتی پتروبراس باید به کشتی های ایرانی که در سواحل این کشور معطل هستند، سوخت بدهد.

4 شهریور 1398

ظریف: نفتمان را بالاخره می فروشیم اما شرافتمان را هرگز

وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با یک رسانه انگلیسی تأکید کرد ایران به هر ترتیب ممکن نفت خود را به فروش خواهد رساند اما هرگز شرافت خود را زیر پا نخواهد گذاشت.

28 مرداد 1398
تعداد: (57)