اخبار اقتصادی

جریمه محتکر برنج در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از صدور حکم قطعی 18 میلیارد ریالی برای احتکار 2 هزار و 500 تن برنج در مراغه خبر داد.

11 فروردین 1399

عروس کلاهبردار طی 2 سال با 8 پسر ازدواج کرد

دختر کلاهبردار تایلندی به روشی خاص پسران جوان را فریب می زد و بعد از نزدیک شدن و ازدواج با آن ها نقشه خود را عملی می کرد.

9 فروردین 1399

وزارت ارتباطات سند همکاری با هواوی امضا کرد

وزیر ارتباطات در ملاقات با وزیر صنعت چین از گسترش همکاری های دو کشور درحوزه ICT و ماهواره اطلاع داد و گفت: درشرایط جدید، همکاری با کشور چین درحوزه ICT تحکیم می یابد.

8 فروردین 1399

هواشناسی ایران 98، 10، 21، بارش برف و باران تا چهارشنبه در برخی استان ها

سازمان هواشناسی از ادامه بارش برف و باران طی امروز تا چهارشنبه در برخی استان ها خبر داد و اعلام کرد:شدت بارش امروز در خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان، تنگه هرمز و دریای عمان است.

5 فروردین 1399

دو قطبی فساد و مالیات

سازوکار ناعادلانه مالیات بر درآمد به روش 2 پله ای با فشار صنف های پرنفوذ در کمیسیون تلفیق به تصویب رسید.

13 اسفند 1398

بازدید دادستان عمومی و انقلاب تهران از دادسرای ویژه سرقت شرق تهران

دادستان عمومی و انقلاب تهران در دادسرای ناحیه 15 تهران (ویژه رسیدگی به جرم سرقت شرق تهران) حاضر شد و در ساختمان دادسرا با مراجعین و مقامات قضایی و اداری ملاقات و گفت و گو کرد.

6 اسفند 1398

برگزاری بزرگترین رویداد جهانی تعاون در ایران

سیزدهمین نشست اتحادیه جهانی تعاون (ICA) در بخش آسیا و اقیانوسیه به میزبانی ایران پنجم تا نهم آذرماه در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار می گردد.

24 بهمن 1398

ثبت 5 اختراع در دانشگاه شهید چمران اهواز

خبرنگاران/خوزستان رئیس موزه علم و طبیعت دانشگاه شهید چمران اهواز از ثبت پنج اختراع در این موزه خبر داد.

16 بهمن 1398

سود سهام عدالت 97 در زمستان سال جاری پرداخت می گردد

علیرضا صالح در پاسخ به اینکه آیا سود سهام عدالت در ابتدای دی ماه واریز خواهد شد، گفت: شرکت ها هشت ماه فرصت دارند پول را به حساب سازمان خصوصی سازی واریز نمایند. در واقع ابتدا سود را از شرکت های سرمایه پذیر جمع آوری و بعد به مشمولان پرداخت می کنیم.

15 بهمن 1398

واکنش سخنگوی دولت به طرح موضوع استعفای رئیس جمهور ، این روزها خواهد گذشت

سخنگوی دولت بیان کرد به طرح بعضی اصلاح طلبان برای استعفای رئیس جمهور به پیشنهاد جهانگیری اشاره نمود و گفت: به هیچ عنوان بحث استعفای رئیس جمهوری مطرح نیست. من صمیمیتی هم با آقای جهانگیری دارم و زیاد گفت وگو می کنیم نه همچین ایده ای دارند و نه این موضوع...

12 بهمن 1398

چه خبر از دوچرخه های نارنجی بیدود ، تکلیف پول مردم چه می گردد؟

دوچرخه های نارنجی رنگ بیدود در حالی دیگر در سطح شهر دیده نمی شوند که شهروندان ودیعه 159 هزار تومانی به این شرکت پرداخته اند و حال که برای پیگیری بازپس گیری ودیعه با شرکت تماس می گیرند، کسی پاسخگو نیست.

9 بهمن 1398

منوچهر متکی: از عربستان و امارات ناراحت هستیم ، اما......

ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه پیشین کشورمان ، با اشاره به بعضی از دلخوری های ایران از مقامات سعودی و اماراتی در عین حال گفت: اما ما فراموش نمی کنیم آن کسی که در سنگر اصلی شب و روز در مقابل ما واقع شده است آمریکاست نه سعودی و امارات.

8 بهمن 1398

ایران در فهرست بزرگترین اقتصادهای بانک جهانی از نروژ پیشی گرفت

گزارش بازبینی شده بانک دنیای درباره شرایط کشورهای دنیا و رتبه بندی آنها بر اساس حجم فراوریات ناخالص داخلی تا خاتمه سال 2018 حاکیست، آمریکا با حدود 20 تریلیون و 500 میلیارد دلار در رتبه اول و ایران با فراوری ناخالص داخلی به ارزش بیش از 454 میلیارد دلار، با کسب...

5 بهمن 1398

از خاک تا گرسنگی؛ توقف فرسایش خاک، حفظ آینده ما

شعار روز جهانی خاک در سال 2019 توقف فرسایش خاک، حفظ آینده ما انتخاب شده است و هدف آن افزایش آگاهی مردم و دولت ها در خصوص اثرات سوء ناشی از فرسایش خاک است.

2 بهمن 1398

شورای روابط خارجی آمریکا: میراث نهایی نشست کیم-ترامپ ممکن است جنگ در منطقه باشد

شورای روابط خارجی آمریکا در تحلیلی به آنالیز میراث نامطمئن نشست اخیر رهبران آمریکا و کره شمالی در سنگاپور پرداخته است.

29 دی 1398

گام به تصویب شورای پول و اعتبار رسید

در راستای برنامه های بانک مرکزی برای مدیریت نقدینگی، دستورالعمل گواهی اعتبار مولد (گام) پیشنهاد و در جلسه پنجم آذرماه شورای پول و اعتبار به ریاست عبدالناصر همتی تصویب شد.

24 دی 1398

مدارس ابتدایی تهران فردا تعطیل است

مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهر تهران و شهرستان های ری، پیشوا، ورامین، قرچک و پاکدشت براساس مصوبه کارگروه کاهش آلودگی هوای شهر تهران فردا چهارشنبه 22 آبان تعطیل است.

14 دی 1398

تلاش غرب برای تکرار کودتای بولیوی در ونزوئلا

خبرنگاران- گروه بین الملل: استعفای ایوو مورالس از سمت ریاست جمهوری بولیوی که در پی تهدید ارتش انجام شد، یک پیروزی برای کشورهای غربی بویژه آنهایی که سعی دارند آمریکای لاتین را همچنان به عنوان مستعمره در دستان خود نگه دارند محسوب می شود.

14 دی 1398

واکاوی 2 رویه پرداخت یاری هزینه تحصیلی به دانشجویان در قالب گرنت پژوهشی

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: در بعضی دانشگاه ها گرنت پژوهشی به طور مستقیم به دانشجویان پرداخت می گردد و بعضی دانشگاه ها هم حق الزحمه دانشجویان را با دستور استاد پرداخت می نمایند؛ حق الزحمه اساتید هم قابل توجه نیست.

13 دی 1398

افتتاح ایستگاه مولوی در خط 7 مترو تا سرانجام آبان ماه

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) از افتتاح رسمی ایستگاه مولوی به همراه دو رام قطار تا انتها آبان ماه اطلاع داد.

12 دی 1398
تعداد: (122)