اخبار اقتصادی

لاوروف: آماده کمک به ونزوئلا برای تحقیق درباره تجاوز مزدوران هستیم

وزیر خارجه روسیه با تأکید بر قانونی بودن همکاری های مسکو-کاراکاس و ارائه کمک های انسان محبت آمیز به ونزوئلا، گفت: در صورت درخواست، نیروهای ویژه روس در تحقیقات درباره تجاوز مزدوران خارجی به این کشور کمک می کنند.

20 تیر 1399

همت دانش بنیانی به داد بیماران کرونایی رسید، تولید دستگاه اکسیژن ساز خانگی چشم به راه حمایت مالی

یک شرکت دانش بنیان با طراحی و تولید دستگاه های اکسیژن ساز به کمک بیمارستان ها و مراکز درمانی شتافته است. این شرکت پیروز به طراحی و بومی سازی دستگاه اکسیژن ساز خانگی شده که راه اندازی خط تولید آن به دلیل عدم اختصاص منابع مالی کنسل شده است.

19 تیر 1399

آمریکا درباره ایران چه در سر دارد؟ کاربران خبرنگاران پاسخ دادند

کاربران خبرنگاران می گویند ترامپ ایران را می خواهد وارد بازی سیاسی جدیدی کند.

13 تیر 1399

17 هزار میلیارد تومان چک در اسفند برگشت خورد

اسفند سال گذشته بالغ بر 117 هزار میلیارد ریال چک در کشور برگشت خورد.

9 تیر 1399

دژپسند مهمان کمیسیون مالی مجلس می گردد

اعضای کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی شرایط بورس را با دعوت از وزیر اقتصاد و دارایی و رؤسای سازمان های بورس و اوراق بهادار و خصوصی سازی آنالیز می نمایند.

8 تیر 1399

مستندنگاری آیینی با هدف حفظ میراث ناملموس جزیره کیش

طرح تحقیقاتی مطالعه و مستند نگاری آیینی جزیره کیش از سلسله طرح های تحقیقاتی پژوهشکده مردم شناسی به منظور حفظ آداب ورسوم و میراث فرهنگی ناملموس اقوام ایرانی انجام شد.

5 تیر 1399

لبنان، جلسه دولت برای تصویب طرح اصلاحات

دولت لبنان روز سه شنبه به منظور تصویب تصمیمات اتخاذ شده در مورد طرح اصلاحات و مسائل مربوط به بازگرداندن اموال خارج شده از کشور تشکیل جلسه می دهد.

4 تیر 1399

جانسون: موج دوم کرونا اقتصادی برای انگلیس باقی نخواهد گذاشت

نخست وزیر انگلیس در اولین سخنرانی خود پس از بازگشت به دولت گفت: درصورت لغو زودهنگام قرنطینه موج دوم کرونا از راه رسیده و بسیار فاجعه بار خواهد بود.

2 تیر 1399

سازمان خصوصی سازی: عرضه اولیه سهام پرسپولیس و استقلال هفته اول و دوم شهریور انجام شود

مستندات این دو مجموعه ورزشی هنوز کامل نیست. تا زمانیکه مستندات کامل را اخذ نکنیم، ممکن است بحث افزایش سرمایه فقط از طریق این دارایی امکان پذیر نباشد. برند و علائم تجاری پرسپولیس ارزش گذاری شد و کارهای استقلال هم در حال انجام است.

1 تیر 1399

دهمین جشنواره نمایشنامه نویسی رضوی در قزوین برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مهدی احمدی در مورد اهداف این جشنواره اظهارداشت: هدف ما در این جشنواره اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی وگسترش فعالیتهای فرهنگی- هنری- مذهبی و مرتبط با سیره ائمه معصومین بویژه...

30 خرداد 1399

216 میلیون دلار صادرات از اردبیل اجرا شده است

خبرنگاران/اردبیل مدیر کل گمرکات استان اردبیل گفت: در سال گذشته در مجموع 216 میلیون دلار صادرات غیرنفتی از گمرکات استان اردبیل به ثبت رسیده است.

25 خرداد 1399

بحران کرونا به معنای شکست استارتاپ های حوزه گردشگری نیست

تجربه زیسته این سه استارتاپ می تواند در فرایند حفظ کسب وکارهای حوزه گردشگری و اجتناب آنها از شکست مؤثر باشد.

21 خرداد 1399

(تصاویر) این فرآورده های تقلبی ضدعفونی کننده را نخرید

دکتر یوسف بهداروندی اظهار کرد: در بازرسی کارشناسان حوزه دارویی کشور از سطح عرضه تعیین شد که فرآورده های ضدعفونی زیر تقلبی بوده و حاوی ماده سمی متانول هستند؛

19 خرداد 1399

خبرنگاران کشاورزان فرانسوی به جلیقه زردها پیوستند

تهران - خبرنگاران - کشاورزان معترض فرانسوی با مسدود کردن بزرگراه ها و جاده های این کشور، به جمع مخالفان ضد سیاست های امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه موسوم به جلیقه زردها پیوستند.

18 خرداد 1399

بازار لیموترش و لیمو شیرین در دست 5 نفر؟ ، اسامی این 5 نفر را به ما بدهید

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار عنوان نموده که انحصار لیموترش و لیموشیرین در دستان 5 نفر است. خب اسامی این 5 انحصارگر را به ما اعلام کنید.

16 خرداد 1399

کابینه الکاظمی پیش از ماه رمضان معرفی می شود

روزنامه رسمی الصباح امروز یکشنبه ضمن پیش بینی محل برگزاری نشست رای اعتماد به دولت جدید عراق ، احتمال داد که مصطفی الکاظمی، نخست وزیر مکلف، کابینه خود را پیش از ماه مبارک رمضان به مجلس معرفی کند.

15 خرداد 1399

خبرنگاران تاثیر ویروس کرونا بر صنعت خودروسازی

تهران- خبرنگاران- شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارشی در مورد شرایط صنعت خودروسازی در زمان شیوع دنیای ویروس کرونا منتشر کرد که به پنج چالش پیش روی صنعت خودروی دنیا در دوران همه گیری کرونا و تاثیر آن بر صنعت خودروسازی پرداخته است.

14 خرداد 1399

اعضای اوپک به توافق 3 ماهه نفتی نزدیک شدند

همچنان جلسات اعضای اوپک به صورت حضوری و ویدئویی ادامه دارد. در این میان بعضی اظهارات حکایت از افزایش احتمال توافق میان اعضای اوپک دارد.

12 خرداد 1399

تصویب 14 طرح گردشگری و بوم گردی در ایلام

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از تصویب 14 طرح گردشگری و بوم گردی در ستاد اقتصاد مقاومتی استان در سال 98 خبر داد.

8 خرداد 1399

مقابله با شیوع کرونا به وسیله بلوتوث موبایل

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان، از توسعه یک اپلیکیشن ردیابی COVID-19 اروپایی که از داده ها محافظت نموده، اما مکان کاربران آن را ذخیره نمی کند، استقبال کرد.

6 خرداد 1399
تعداد: (151)