همایشها و نمایشگاه ها

نمایندگان معترض خوزستان جلسه با روحانی را ترک کردند، آمار وزیر راه اشتباه بود

خبرنگاران : رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با ترک جلسه توسط نمایندگان خوزستان که به صورت ویدئوکنفرانس با رئیس جمهور برگزار گردید، شرح داد.

26 آبان 1399

تمام نیاز کشور در زمینه فرآورده های خونی تا یک سال آینده در داخل رفع می شود

اون علمی رییس جمهوری گفت: در حال حاضر می توانیم پاسخگو 30 درصد نیاز کشور در زمینه فرآورده های مشتق از پلاسما باشیم، اما تا یک سال آینده می توانیم کل نیاز کشور را در این زمینه رفع کنیم.

14 آبان 1399

با 10 خودروی برتر شرکت BMW آشنا شوید

شرکت BMW به عنوان یک خودروساز لوکس به شهرت رسیده و در طول یک قرن گذشته، وسایل نقلیه باکیفیت، ایمن، قابل اعتماد و قدرتمندی ساخته است. در ادامه شما با 10 محصول برتر BMW آشنا شده و تاریخ سازی آلمانی ها در صنعت خودروسازی را شاهد خواهید بود.

11 آبان 1399

این مجوز برای نجات است!؟

رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی به صدور گواهی نامه کسب و کارهای گردشگری در فضای مجازی اعتراض کرد و این تصمیم را برای آژانس های مسافرتی بسیار مضر دانست.

16 مهر 1399

جزئیات حمایت اقتصادی از ثبت اختراعات شرکتهای دانش بنیان

به گزارش خبرنگاران، سیاوش ملکی فر امروز در رویداد مجازی معرفی احتیاجهای فناورانه حوزه تجهیزات پزشکی ، دارو و سلامت که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی به صورت آنلاین برگزار گردید، با بیان اینکه این رویداد دو روزه با هدف بازارسازی برای شرکت های دانش بنیان...

13 مهر 1399

لاوروف: آماده کمک به ونزوئلا برای تحقیق درباره تجاوز مزدوران هستیم

وزیر خارجه روسیه با تأکید بر قانونی بودن همکاری های مسکو-کاراکاس و ارائه کمک های انسان محبت آمیز به ونزوئلا، گفت: در صورت درخواست، نیروهای ویژه روس در تحقیقات درباره تجاوز مزدوران خارجی به این کشور کمک می کنند.

20 تیر 1399

تحولی بزرگ در نیروی دریایی ارتش، ناوشکن های جدید ایران چه ویژگی هایی دارند؟

استفاده از طرح بدنه در ناوهای آینده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سبب فضای بسیار بالا در منابع سوخت و تدارکات بیشتر در ناو می شود.

20 خرداد 1399

اعضای اوپک به توافق 3 ماهه نفتی نزدیک شدند

همچنان جلسات اعضای اوپک به صورت حضوری و ویدئویی ادامه دارد. در این میان بعضی اظهارات حکایت از افزایش احتمال توافق میان اعضای اوپک دارد.

12 خرداد 1399

خبرنگاران نمکی: کرونا ثابت کرد که باید در همه زیرساخت ها بازنگری کنیم

تهران- خبرنگاران- وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دوره مبارزه با کرونا به ماثابت کردکه باید در همه زیرساخت ها بازنگری کنیم و فهمیدیم هرجا که مدیران و معاونان بهداشتی دوراندیشی داشته اند، پیروز تر بوده و بازی را برده ایم.

9 خرداد 1399

گزارش، قدرت نرم چین در منطقه قفقاز جنوبی

در سال های اخیر حضور گسترده اقتصادی چین در منطقه قفقاز جنوبی با تحول در مناسبات فرهنگی و آموزشی میان پکن و کشورهای این منطقه همراه بوده است.

3 اردیبهشت 1399

سرمربی پارس جنوبی جم در نشست خبری حاضر نشد

به گزارش خبرنگاران، هومن افاضلی به علت آنچه که تأخیر در حضور این تیم با قائمشهر اعلام شده بود، در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در جمع خبرنگاران مازندران شرکت نکرد.

8 فروردین 1399

برگزاری بزرگترین رویداد جهانی تعاون در ایران

سیزدهمین نشست اتحادیه جهانی تعاون (ICA) در بخش آسیا و اقیانوسیه به میزبانی ایران پنجم تا نهم آذرماه در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار می گردد.

24 بهمن 1398

کنفرانس بین المللی آگاهی و شناخت برگزار می گردد

کنفرانس بین المللی آگاهی و شناخت در روزهای 4 و 5 مارس 2021 در رم، ایتالیا برگزار می گردد.

27 آذر 1398

پذیرش دو مقاله علمی منطقه آزاد قشم در کنفرانس های علمی بین المللی

دو مقاله علمی مدیریت محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم با عنوان خلیج فارس در دو کنفرانس علمی بین المللی امارات متحده عربی و آلمان پذیرفته شد.

23 آذر 1398

اجرای بیش از 500 پروژه عمرانی در حوزه مدیریت سبز در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی

معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری گفت: تاکنون 500 پروژه عمرانی در حوزه مدیریت سبز در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور اجرا شده است.

1 آذر 1398

مشاور امنیت ملی عراق: بیانیه مرجعیت نقشه راه ما است، کوشش دشمنان باخت

مشاور امنیت ملی و رئیس حشد شعبی عراق بیانیه مرجعیت عالی دینی را نقشه راه این کشور دانست و تأکید کرد که کوشش دشمنان عراق شکست خورده است.

22 آبان 1398

تاکید دوشنبه و تهران بر توسعه صنعت گردشگری

در دیدار وزیر امور خارجه تاجیکستان با وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایران بر ضرورت توسعه صنعت گردشگری در روابط دو کشور تاکید شد.

17 آبان 1398

هتل دیزاین پلاس بکس جزایر قناری

جزایر قناری یکی از پر رفت و آمد ترین جزایر اسپانیا می باشد و هر ساله افراد زیادی به این جزایر رویایی سفر می کنند. در این جزایر هتل های مجلل و شیکی برای اقامت مسافرین ساخته شده است.

9 آبان 1398

نمایشگاه پلیس با شعار امنیت و ایمنی برگزار می شود

هجدهمین دوره نمایشگاه IPAS با شعار پلیس، امنیت و ایمنی، پشتوانه رونق تولید از هشتم تا یازدهم مهر 98 در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

7 آبان 1398

همایش تخصصی باستان شناسی در اردبیل برگزار می گردد

رئیس گروه باستان شناسی میراث فرهنگی استان اردبیل از برگزاری همایش تخصصی باستان شناسی در اردبیل اطلاع داد.

8 مهر 1398
تعداد: (45)