29 زخمی در پی آتش سوزی در اردوگاه پناهجویان در بوسنی

به گزارش وبلاگ شادمهر، بنابر اعلام پلیس بوسنی، آتش سوزی در یکی از اردوگاه های پناهجویان در این کشور، 29 زخمی بر جای گذاشته است.

29 زخمی در پی آتش سوزی در اردوگاه پناهجویان در بوسنی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ شادمهر، آتش سوزی اوایل وقت امروز شنبه در اردوگاه پناهجویان در بوسنی به زخمی شدن 29 نفر منجر شد.

بنابر گزارش خبرگزاری رویترز، پلیس با تائید این خبر اعلام نمود که این آتش سوزی در شهر ولیکا کادوسا واقع در شمال غربی بوسنی اتفاق افتاده است.

آله سیلجدیک سخنگوی پلیس محلی در این مورد گفت که افراد زخمی شده به بیمارستانی در شهر محل حادثه و شهر بیهاک که در نزدیکی ولیکا کادوسا قرار گرفته است، منتقل شدند. در این اردوگاه 500 پناهجو به صورت موقت نگهداری می شوند. بیشتر پناهجویان در دو شهر یاد شده مستقر هستند.

وی اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی در محل حضور دارند و به زودی آتش را مهار می نمایند. پس از آن تحقیقات درباره واقعه امروز شروع خواهد شد.

در ویدئو هایی که از آتش سوزی در شبکه های اجتماعی منتشر شده، چندین نفر از مردم در حالی دیده می شوند که از پنجره های اردوگاه خود را به بیرون پرتاب می نمایند.

نهادهای امنیتی بوسنی اعلام نموده اند که حدود 25 هزار نفر از اتباع آسیا و شمال آفریقا امسال از صربستان و مونتنگرو وارد بوسنی شدند و حدود شش هزار نفر هم امسال وارد این کشور شده اند. فقط حدود سه هزار و 500 نفر در مراکز ترانزیت مستقر هستند.

انتهای پیغام/م

منبع: خبرگزاری فارس

به "29 زخمی در پی آتش سوزی در اردوگاه پناهجویان در بوسنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "29 زخمی در پی آتش سوزی در اردوگاه پناهجویان در بوسنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید