یمن از حمله پهپادی و موشکی به آرامکو اطلاع داد

به گزارش وبلاگ شادمهر، سخنگوی نیروهای مسلح یمن از عملیات مشترک یگان پهپادی و موشکی ارتش به نام توازن بازدارندگی سوم در عمق عربستان سعودی اطلاع داد.

یمن از حمله پهپادی و موشکی به آرامکو اطلاع داد

به گزارش وبلاگ شادمهر از فارس، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز (آدینه) از انجام عملیاتی در عمق سعودی اطلاع داد و آن را توازن بازدارندگی سوم نامید.

بر اساس گزارش شبکه المسیره، وی خاطرنشان کرد، این عملیات با دو موشک بالستیک قدس، 12 پهپاد صماد-3 و موشک بالستیک و دوربرد ذوالفقار انجام شد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن توضیح داد، در این عملیات شرکت آرامکو و اهدف حساس دیگر در ینبع (در غرب عربستان) با دقت هدف گرفته شد.

سریع تأکید کرد، عملیات بازدارنده سوم پاسخ طبیعی و مشروع به جنایات ائتلاف است، جنایاتی که آخرین نمونه آن حملات به الجوف بود.

وزارت بهداشت یمن خاطرنشان کرد، در حمله اخیر ائتلاف سعودی به استان الجوف 35 تن از جمله 26 کودک، کشته و 23 نفر از جمله 18 کودک، مجروح شده اند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن هشدار داد، در صورتی که نظامی سعودی به حملات و محاصره خود ادامه دهد، باید منتظر ضربات درآور و سختی باشد.

ارتش یمن در شهریورماه گذشته در پاسخ به حملات ائتلاف سعودی، پالایشگاه های بقیق و خریص مربوط به تأسیسات نفتی آرامکوی عربستان را هدف گرفته و آن را عملیات توازن بازدارندگی دوم نامیده بود.

منبع: جام جم آنلاین

به "یمن از حمله پهپادی و موشکی به آرامکو اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یمن از حمله پهپادی و موشکی به آرامکو اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید