کشف و امحاء 274 قلم داروی تاریخ گذشته د به ارزش 6 میلیارد و 900 میلیون ریال در خوی

به گزارش وبلاگ شادمهر، 274 قلم داروی تاریخ گذشته به ارزش 6 میلیارد و 900 میلیون ریال در خوی کشف و امحاء شد.

کشف و امحاء 274 قلم داروی تاریخ گذشته د به ارزش 6 میلیارد و 900 میلیون ریال در خوی

به گزارش خبرنگار از ، حسن پور مدیر غذا وداروی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی با اعلام این خبر گفت: 274 قلم انواع داروی تاریخ مصرف گذشته توسط کارشناسان واحد غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی کشف و از ورود آن ها به چرخه مصرف دارویی جلوگیری و امحا گشت.

وی در این زمینه اضافه کرد: افراد سودجو با انبار کردن این دارو ها در اقلام مختلف قصد توزیع آن ها در فرصت مناسب را داشتند که در بازرسی ها و نظارت های اجرا شده کشف و ضبط گشت.

محمود حسن پورارزش ریالی این دارو های کشف شده را 6 میلیارد و 900 میلوین ریال بیان کردو گفت:این دارو ها، انواع دارو های گوارشی، قلبی، آنتی بیوتیک و انواع شیرخشک و آمپول های تزریقی بود که تاریخ مصرف آن ها بیش از1 تا 3 سال منقضی شده بود که با هماهنگی مسئولین تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی امحا گشت.

مدیر غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های صمیمانه مسئولین تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی نیز گفت: در این زمینه دو نفر متخلف با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی و یک واحد داروخانه نیز تعطیل گشت.

ف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کشف و امحاء 274 قلم داروی تاریخ گذشته د به ارزش 6 میلیارد و 900 میلیون ریال در خوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف و امحاء 274 قلم داروی تاریخ گذشته د به ارزش 6 میلیارد و 900 میلیون ریال در خوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید