کار سخت پرسپولیس مقابل استقلال در صورت حضور طرفداران در استادیوم

به گزارش وبلاگ شادمهر، نضال بحران سخنگوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در تازه ترین اظهارات خود علاوه بر مشخص تکلیف ملاقات نمایندگان ایران و عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در مورد دیگر شرایط برگزاری این مسابقات از جمله نحوه مشخص کشور بی طرف و احتمال حضور تماشاگران هم صحبت کرد.

کار سخت پرسپولیس مقابل استقلال در صورت حضور طرفداران در استادیوم

به گفته بحران، تیم استقلال ایران و النصر عربستان باید به ترتیب برای رویارویی با الهلال و تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی ظرف دو هفته آینده کشوری بی طرف را به AFC برای میزبانی معرفی نمایند.

سخنگوی AFC درباره معیارهای انتخاب کشور بی طرف گفت: از نظر محدودیت های سفر و قرنطینه این کشور باید در مقابله با اپیدمی کرونا شرایط پایداری داشته باشد. اعتراضی به میزبانی نباشد و همچنین استادیوم ها و هتل های مناسبی وجود داشته باشد.

بحران تأکید کرد که کنفدراسیون آسیا، کشورهای میزبان مسابقات لیگ قهرمانان را به میزبانی با حضور طرفداران تشویق می نماید اما به یک شرط. وی گفت: ما اولویت را به شرایط بهداشتی در این کشورها می دهیم. امیدواریم که برای استقبال طرفداران مناسب باشد.

به گزارش وبلاگ شادمهر، علاوه بر استقلال و تراکتور، پرسپولیس هم دیگر نماینده ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است.

پرسپولیس در این مرحله باید به مصاف استقلال تاجیکستان برود؛ ملاقاتی که به میزبانی تاجیکستان برگزار خواهد شد و در صورت حضور طرفداران استقلال در استادیوم، کار برای این نماینده ایران سخت تر خواهد شد.

طبق برنامه اعلام شده، بازی استقلال با الهلال روز 13 سپتامبر (22 شهریور) و ملاقات تراکتور با النصر و پرسپولیس با استقلال تاجیکستان روز 14 سپتامبر (23 شهریور) برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کار سخت پرسپولیس مقابل استقلال در صورت حضور طرفداران در استادیوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار سخت پرسپولیس مقابل استقلال در صورت حضور طرفداران در استادیوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید