پیشنهاد سه ساله آ.اس رم روی میز مورینیو

تهران- خبرنگاران- همزمان با انتشار اخبار مبنی بر آنالیز مجدد پیشنهاد باشگاه اینترمیلان توسط آنتونیو کونته، روزنامه اکیپ فرانسه مدعی شد که باشگاه آ.اس رم پیشنهاد سه ساله ای را روی میز خوزه مورینیو قرار داده است.

پیشنهاد سه ساله آ.اس رم روی میز مورینیو

به گزارش خبرنگاران، اکیبپ روز شنبه نوشت: هر 2 باشگاه ایتالیایی به برنامه ریزی خود برای فصل آینده ادامه داده و ظاهرا خط فکری آنها در خصوص گزینه های سرمربیگری یکسان است.

براساس گزارش اکیپ، رم پیشنهاد سه ساله خود را برای مورینیو مطرح نموده و پذیرش این سمت از سوی مرد پرتغالی منوط به این است که رمی ها سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده را کسب نمایند.

این در حالی است که گزینه قابل توجه دیگری که برای مورینیو در حال حاضر وجود دارد پاری سن ژرمن است، اما مالکان قطری باشگاه پاریسی با وجود نتایج ضعیف اخیر توماس توخل همچنان نسبت به وی اعتماد دارند.

در سوی مقابل، رمی ها هرگز تمایل خود را برای به خدمت دریافت سرمربی اسبق چلسی یعنی کونته مخفی ننموده اند اما روزنامه لا ریپابلیکا در مطلبی مدعی شد که جوزپه موراتا مدیرفنی باشگاه اینتر در جریان جلسه هفته گذشته با کونته از وی خواسته تا پیش از امضای هر قراردادی کمی دست نگه دارد. به عبارت دیگر، آنها منتظرند تا تایید کامل استیون ژنگ رئیس باشگاه را در خصوص جذب کونته گرفته و بلافاصله برای تقویت تیم در فصل جابجایی وارد عمل شوند.

روزنامه ایل تمپو در گزارشی مجزا به پیشنهادی وسوسه انگیز برای بازگشت کونته اشاره نمود که دستمزد سالیانه وی را به اندازه 3 میلیون یورو افزایش خواهد داد.

ورزشی**3991**3783**

منبع: ایرنا

به "پیشنهاد سه ساله آ.اس رم روی میز مورینیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد سه ساله آ.اس رم روی میز مورینیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید