پرداخت 16 میلیارد تومان خسارت به کشاورزان سیل زده لرستان

به گزارش وبلاگ شادمهر، معاون برنامه ریزی و امور مالی سازمان جهاد کشاورزی لرستان از پرداخت 16 میلیارد تومان خسارت به کشاورزان سیل زده استان اطلاع داد.

پرداخت 16 میلیارد تومان خسارت به کشاورزان سیل زده لرستان

به گزارش وبلاگ شادمهر، نامدار صیادی در شورای هماهنگی بیمه محصولات کشاورزی استان با بیان اینکه سیل فروردین 98 همه بخش های کشاورزی را درگیر کرد، اضافه کرد: پرداخت غرامت به کشاورزان سیل زده استان هفت مرحله شامل بازدید و معین حجم خسارت، تصویب در کمیته تخصصی شهرستان ها، تأیید توسط پژوهشگاه فضایی و ثبت احوال، تصویب در کارگروه استان، معرفی به بانک و پرداخت دارد که این مراحل در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: تاکنون 30 هزار و 800 پرونده در سامانه سجاد به عنوان کشاورز خسارت دیده ثبت و ضبط شده که در مجموع بیش از 100 میلیارد تومان به خسارت دیدگان پرداخت خواهیم کرد.

صیادی اضافه کرد: تاکنون حدود 16 میلیارد تومان به 4800 کشاورز خسارت دیده از سیل در لرستان پرداخت شده است.

این معاون سازمان جهاد کشاورزی لرستان اعلام کرد: به طور میانگین به هر کشاورز بین 3 تا 3.5 میلیون تومان پرداخت شده است.

وی یادآور شد: تاکنون 8 میلیارد و 800 میلیون تومان به 2200 بهره بردار لرستانی خسارت دیده از سیل تسهیلات ارزان قیمت پرداخت شده است.

صیادی گفت: در این دو مرحله خیلی کارهای دیگر صورت گرفته و تمامی همکاران ما طبق مسئولیتشان درگیر تهیه مدارک و شواهد کشاورزان و بهره برداران خسارت دیده از سیل بوده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرداخت 16 میلیارد تومان خسارت به کشاورزان سیل زده لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 16 میلیارد تومان خسارت به کشاورزان سیل زده لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید