واکنش مقامات تاجیکستان به اخبار شورش های جدید در زندان های این کشور

نماینده اداره کل مدیریت زندان های تاجیکستان اخبار بعضی رسانه ها در خصوص پیشگیری از شورش های جدید در تعدادی از زندان های این کشور را تکذیب کرد.

واکنش مقامات تاجیکستان به اخبار شورش های جدید در زندان های این کشور

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در دوشنبه، نماینده اداره کل مدیریت زندان های تاجیکستان اخبار بعضی رسانه های از جمله رادیوی آزادی در خصوص پیشگیری از شورش های جدید در تعدادی از زندان های این کشور را تکذیب کرد.

به گفته نماینده دفتر کل مدیریت زندان های تاجیکستان، هیچ اقدامی برای شورش صورت نگرفته و اقدامات امنیتی در هیچ یک از زندان های شهر دوشنبه تشدید نشده و تمام زندان های کشور در وضعیت عادی به سر می برند.

پیش از این رادیوی آزادی با استناد به منابع خود در اداره کل مدیریت زندان های تاجیکستان وابسته به وزارت دادگستری این کشور در خصوص کوشش حدود 20 زندانی برای انجام شورش در زندان شماره یک شهر دوشنبه خبر داده بود.

بنابر ادعای رادیو آزادی تمام این زندانیان به اتهام عضویت در سازمان های افراطی به مدت طولانی راهی زندان شدند و برای شورش به طور جدی آماده و در مخفی گاه های آنان قطعات آهنی کشف و ضبط شده است.

رادیو آزادی همچنین در خصوص احتمال شورش در زندان شماره 7 شهر دوشنبه هشدار داده بود و مدعی بود از این حادثه پیشگیری و تمام دست اندرکاران آن شناسایی و بازداشت شدند.

انتهای پیغام/ح

منبع: خبرگزاری فارس

به "واکنش مقامات تاجیکستان به اخبار شورش های جدید در زندان های این کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مقامات تاجیکستان به اخبار شورش های جدید در زندان های این کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید