همتی: من آمده ام که روحانی آخرین رییس جمهور ایران نباشد ، به هیچ کسی باج نمی دهم

به گزارش وبلاگ شادمهر، خبرنگاران : همتی در کلاب هاوس گفت: من آمده ام که روحانی آخرین رییس جمهور ایران نباشد.

همتی: من آمده ام که روحانی آخرین رییس جمهور ایران نباشد ، به هیچ کسی باج نمی دهم

به گزارش وبلاگ شادمهر ، عبدالناصر همتی در کلاب هاوس گفت: این فضا را باید حفظ کنیم و آن را تقویت کنیم، بازی با فضای مجازی بازی با کسب و کار و زندگی و تجارت مردم است .

وی گفت: در دوران کرونا سبک زندگی مردم تغییر نموده و کسب و کار به وسیله فضای مجازی در این دوران شکوفا شد؛ مگر می گردد این فضا را بست؟ من از آقای جهرمی سپاسگزارم که برای حفظ و توسعه این فضا کوشش و مقاومت نموده است.

همتی تاکید نمود: مردم بیایند در صحنه و رای بدهند و من قول می دهم که محکم خواهم ایستاد و از حقوق مردم دفاع خواهم کرد. شرایط کشور این گونه باقی نمی ماند.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش در کلاب هاوس گفت: قبلا هم گفته ام وزیر زن خواهم داشت و بیش از یکی دو وزیر زن خواهم داشت. من در صندلی هایی که تا به حال داشته ام مدیر کل های زن انتخاب نموده ام و بسیار توانمند بوده اند و حتما از زنان استفاده خواهم کرد.

همتی درباره فشارهای مخالفان و دولت سایه و مشکلاتی که می توانند برای دولت او به وجود بیاورند: من اگر ترس داشتم وارد میدان نمی شدم. وقتی وارد بانک مرکزی هم شدم همین گونه بود و کسی جرات نداشت در آن شرایط این مسئولیت را بپذیرد.. بانک مرکزی تجلی همین جنگ است چرا که پول و ارز آنجاست و دیدید که چه فشارهایی به من وارد کردند ولی به هیچ کس باج نداده ام.

وی گفت: من برنامه ام متمرکز بر ثبات است. با اساتید فرهیخته اقتصاد مشورت داشتیم و مفصل کار نموده ایم و با برنامه می آیم.

همتی اضافه کرد: دکتر طیب نیا دوست چهل ساله من است؛ ایشان در ستاد من حضور ندارند، ولی افتخار من خواهد بود اگر ایشان با دولت من همراهی بکنند.

همتی ادامه داد : من آمده ام که روحانی آخرین رییس جمهور ایران نباشد

منبع: اقتصادنیوز

به "همتی: من آمده ام که روحانی آخرین رییس جمهور ایران نباشد ، به هیچ کسی باج نمی دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همتی: من آمده ام که روحانی آخرین رییس جمهور ایران نباشد ، به هیچ کسی باج نمی دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید