متخصصان قمی هنرمندانه، اولین نمونه کرونا را تشخیص دادند، قدردان کادر درمانی هستیم

به گزارش وبلاگ شادمهر، خبرنگاران/قم معاون سیاسی امنیتی استاندار قم، اعلام کرد: استان قم اولین استانی بود که توانست ویروس کرونا را کشف کند ولی دشمنان به دنبال تفرقه افکنی افتاده و با مطالبی در کوشش بودند که صندلی قم را تضعیف نمایند اما این پزشکان قمی بودند که هنرمندانه توانستند این ویروس را تشخیص دهند.

متخصصان قمی هنرمندانه، اولین نمونه کرونا را تشخیص دادند، قدردان کادر درمانی هستیم

به گزارش وبلاگ شادمهر، به نقل روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، دکتر بیژن سلیمان پور معاون استاندار قم در گفت وگویی اظهارکرد: کادر بهداشت و درمان قم مقتدرانه در میدان حاضر شدند و قدردان زحمات پزشکان و پرستاران و کادر بهداشتی هستیم.

وی اضافه نمود: مردم و خیرین با همدلی کادر بهداشت و درمان استان را همراهی می نمایند و با این روحیه همدلی با توکل به خدا کرونا را شکست می دهیم.

معاون استاندار قم اعلام کرد: آمریکایی ها که ادعای بهداشت و درمان در جهان را می کردند، در جریان کرونا با مشکل برخورده و حتی پرستاران آنها نیز کیسه زباله به تن می نمایند.

وی گفت: استان قم اولین استانی بود که توانست ویروس کرونا را کشف کند ولی دشمنان به دنبال تفرقه افکنی افتاده و با مطالبی در کوشش بودند که صندلی قم را تضعیف نمایند اما این پزشکان قمی بودند که هنرمندانه توانستند این ویروس را تشخیص دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "متخصصان قمی هنرمندانه، اولین نمونه کرونا را تشخیص دادند، قدردان کادر درمانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متخصصان قمی هنرمندانه، اولین نمونه کرونا را تشخیص دادند، قدردان کادر درمانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید