فرکی: برای قضاوت در مورد ویلموتس باید منتظر زمان باشیم، هاشمیان لیاقت و شایستگی بالایی دارد

به گزارش وبلاگ شادمهر، حسین فرکی، مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد که قضاوت در مورد مارک ویلموتس زود است و در این زمینه باید منتظر زمان باشیم.

فرکی: برای قضاوت در مورد ویلموتس باید منتظر زمان باشیم، هاشمیان لیاقت و شایستگی بالایی دارد

حسین فرکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ شادمهر، درباره آخرین وضعیتش در پیکان و موضوع ادامه همکاری با این تیم گفت: قرارداد من یک سال و نیمه است و در فصل آینده هم در خدمت این تیم خواهم بود. من اسامی بازیکنان موردنظرم را هم به باشگاه ارائه کردم و زمان شروع تمرینات را نیز معین کردیم. امیدوارم که در زمان معین شده تمرینات را شروع و تیم خوبی را برای فصل جدید راهی مسابقات کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سؤال که تیمش برای فصل آینده با چه هدفی بسته خواهد شد، خاطر نشان کرد: مسئولان باشگاه باید در این زمینه برخی مسائل از جمله بودجه باشگاه را معین کنند و همین موضوع می تواند اهداف ما معین کند.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایران بیان کرد: ویلموتس انتخاب فدراسیون فوتبال ایران بود و باید به این انتخاب احترام بگذاریم. برای قضاوت در مورد عملکرد ویلموتس باید منتظر زمان باشیم. یک بحث به سابقه مربی مربوط می شود و بحث دیگر هم مربوط به عملکرد و نتیجه گیری است که باید منتظر زمان باشیم. امیدوارم که ویلموتس در تیم ملی پیروز باشد.

فرکی با اشاره به انتخاب وحید هاشمیان به عنوان یکی از دستیاران ویلموتس شرح داد: هاشمیان جدا از اینکه در گذشته شاگرد من بوده، دوست خوب و بچه محل من است. وحید هاشمیان لیاقت و شایستگی بالایی دارد و برای او آرزوی پیروزیت دارم. من از انتخاب وحید به عنوان یکی از مربیان تیم ملی خیلی خوشحالم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرکی: برای قضاوت در مورد ویلموتس باید منتظر زمان باشیم، هاشمیان لیاقت و شایستگی بالایی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: برای قضاوت در مورد ویلموتس باید منتظر زمان باشیم، هاشمیان لیاقت و شایستگی بالایی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید