فاجعه کرونایی در پیش است

به گزارش وبلاگ شادمهر، با توجه به رشد صعودی و افزایش چند برابری آمار ابتلا به کرونا در استان بوشهر، شرایط کرونایی شهرستان های گناوه، تنگستان، دشتی، کنگان و عسلویه هم در تاریخ 18 فروردین ماه 1400 قرمز شد.

فاجعه کرونایی در پیش است

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ شادمهر، با توجه به رشد صعودی و افزایش چند برابری آمار ابتلا به کرونا در استان بوشهر، شرایط کرونایی شهرستان های گناوه، تنگستان، دشتی، کنگان و عسلویه هم در تاریخ 18 فروردین ماه 1400 قرمز شد.

بر اساس گزارش نرم افزار سامانه ماسک متعلق به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شرایط شیوع ویروس کرونا در شهرستان های گناوه، تنگستان، دشتی، کنگان و عسلویه از روز چهارشنبه 18 فروردین ماه نیز قرمز شد. بر این اساس شهرستان های دیلم، گناوه، دشتستان، بوشهر، تنگستان، دشتی، کنگان و عسلویه در شرایط قرمز کرونایی و شهرستان های دیّر و جم در شرایط نارنجی کرونایی قرار دارند.

این در حالی است که همچنان خبری از محدودیت جدی در ارتباط با حضور کارمندان در ادارات، برگزاری مراسمات و فعالیت واحد های صنفی وجود ندارد و بیشتر فعالیت ها مانند سابق جریان دارد و از اسفندماه رسانه ها و کارشناسان از وقوع فاجعه کرونایی در استان بوشهر خبر داده بودند و از این بابت ابراز نگرانی نموده بودند.

دیدوبازدید های نوروزی، سفرها، شلوغی بازار ها و تفریحگاه ها، موج چهارم بیماری و حالا قرمز شدن تمامی مراکز استان ها نوید روز های خوبی را نمی دهد که مانند همه روز ها و ایامی که گذشت امیدواریم برای این شرایط چاره ای اندیشیده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فاجعه کرونایی در پیش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاجعه کرونایی در پیش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید