عروس کلاهبردار طی 2 سال با 8 پسر ازدواج کرد

به گزارش وبلاگ شادمهر، دختر کلاهبردار تایلندی به روشی خاص پسران جوان را فریب می زد و بعد از نزدیک شدن و ازدواج با آن ها نقشه خود را عملی می کرد.

عروس کلاهبردار طی 2 سال با 8 پسر ازدواج کرد

به گزارش، پلیس تایلند در جستجوی عروس ازدواج های سریالی که در طول 2 سال چندین بار ازدواج کرده بود به واقعیت های عجیبی در مورد او رسید.

نامون بوآیای عروس 32 ساله خانواده تایلندی تحت تعقیب پلیس بود چرا که شگرد مخصوص او برای فریب و ازدواج مردان جوان فاش شده و حالا بیشتر کاربران فضای مجازی او را می شناختند.

عروس فراری به عنوان تبهکار حرفه ای در فضای مجازی معرفی گشت تا افرادی که او را می شناسند و یا دیده اند به پلیس تایلند گزارش دهند.

به گفته منابع این کشور این زن جوان با هدف کلاهبرداری به مردان نزدیک می شده و با آن ها ازدواج می کرد، مدتی بعد به دلایل مختلف با دریافت مهریه یا سرقت پول از داماد جوان ناپدید می شد.

یکی از مردان جوان که فریب او را خورده بود به پلیس گفته است که این زن به بهانه باردار بودنش پول زیادی از او دریافت کرده و بعد از چند روز کاملا ناپدید شده است. او در مورد روش کلاهبرداری عروس فراری گفت:چند روز به بهانه بد بودن حالش تصمیم گرفت تا به خانه خواهرش برود، خواهری که من محل زندگی او را نمی شناختم و تنها در مراسم ازدواجمان او را دیده بودم برای همین مقدار زیادی پول از من گرفت و رفت. زمانی که با او تماس گرفتم خواهرش پاسخ داد و گفت که نوزاد سقط شده و شرایط روحی خواهرش نامناسب است بهتر است چند روزی با او تماس نداشته باشم. بعد از چند روز دیگر نتوانستم با او تماس بگیرم تا اینکه تصویرش را در فیس بوک به عنوان عروس کلاهبردار دیدم.

منبع: رکنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عروس کلاهبردار طی 2 سال با 8 پسر ازدواج کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عروس کلاهبردار طی 2 سال با 8 پسر ازدواج کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید