صوفی زاده: اردوهای تدارکاتی فوتسال از هفته آینده شروع می گردد

به گزارش وبلاگ شادمهر، لیلا صوفی زاده، رئیس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال در مورد برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: پس از تعیین شدن سرمربی و کادر فنی تیم ملی فوتسال بزرگسالان بانوان، اردوهای این تیم از هفته آینده شروع و تا اعزام به مسابقات به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

صوفی زاده: اردوهای تدارکاتی فوتسال از هفته آینده شروع می گردد

وی ادامه داد: کادر فنی این تیم چند بازی تدارکاتی را با اوکراین و چین پیشنهاد داده است که در کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی باید مورد آنالیز قرار بگیرد. ضمن اینکه در اول و دوم اسفند ماه میزبان تیم روسیه خواهیم بود تا با این تیم مسابقه محبت آمیز برگزار کنیم. همانطور که می دانید طبق تفاهم نامه ای که با فدراسیون فوتبال روسیه در مورد برگزاری بازیهای تدارکاتی و محبت آمیز فوتسال بسته شده، مسابقات تدارکاتی به صورت رفت و برگشت برگزار می گردد. بر همین اساس اردیبهشت ماه سال 99 نیز ملی پوشان به روسیه اعزام خواهند شد تا در تورنمنت بین المللی معتبر روسیه و پس از تایید کمیته فوتسال و کمیته فنی و توسعه فوتسال شرکت نمایند که معمولا تیم های روسیه، اسپانیا و پرتغال در این تورنمنت شرکت می نمایند.

وی در ادامه اعلام کرد: اردوها و بازیهای تدارکاتی این تیم به منظور حضوری پر قدرت در مسابقات جام ملتهای آسیا که تیر ماه سال 99 در کشور کویت برگزار می گردد است و امیدوارم بتوانیم با حضور در این بازیها عملکرد قابل قبول و مطلوبی را به جای بگذاریم.

رئیس کمیته بانوان در ادامه در مورد حضور تیم فوتبال زیر 23 سال بانوان در تورنمنت کافا گفت: با توجه به دعوت نامه ای که به فدراسیون فوتبال ایران ارسال شده تیم زیر 23 سال بانوان باید در مسابقات کافا (منطقه ای جنوب و مرکز آسیا) که از 29 آبانماه به مدت 10 روز در تاجیکستان برگزار می گردد، حضور یابد. بر همین اساس با تایید کمیته فنی و توسعه فوتبال تیم ملی بانوان ایران به این دوره از بازیها اعزام خواهد شد. در واقع معین رده سنی بر اساس دعوت نامه اعلام شده تعیین بود و تیم زیر 23 سال ایران در قالب بازیکنان جوان و تعدادی از بازیکنان بزرگسال به این دوره از مسابقات اعزام می شوند.

وی در سرانجام گفت: پس از آنالیز کمیته فنی و توسعه راهنمایی تیم ملی فوتبال زیر 23 سال را مریم آزمون بر عهده دارد. به زودی اردوی تدارکاتی این تیم پیش از اعزام به تورنمنت کافا شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صوفی زاده: اردوهای تدارکاتی فوتسال از هفته آینده شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صوفی زاده: اردوهای تدارکاتی فوتسال از هفته آینده شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید