سه فینال برای حذف سه مدعی لیگ برتر فوتسال

به گزارش وبلاگ شادمهر، با قطعی شدن صعود تیم فوتسال گیتی پسند به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال، چهره سه تیم دیگر امروز معین خواهد شد.

سه فینال برای حذف سه مدعی لیگ برتر فوتسال

به گزارش وبلاگ شادمهر، بازی های برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر فوتسال عصر دوشنبه برگزار گردید که طی آن گیتی پسند با شکست دادن محمد سیمای قم در اصفهان پیروز شد صعود خود به مرحله نیمه نهایی را قطعی کند اما با شکست هر سه تیم پیروزی دور رفت در بازی برگشت، تکلیف تیم های صعودنماینده به بازی سوم کشیده شد.

مس سونگون- حفاری خوزستان

بازی رفت دو تیم در اهواز با فزونی حفاری به انتها رسید و تیم اهوازی در ضربات پنالتی مس را برد اما مدافع قهرمانی به شدت به داوری این بازی اعتراض داشت و با اخراج دو بازیکن کلیدی خود پای به بازی برگشت گذاشت. حفاری که جهت طولانی اهواز تا تبریز را به دلیل شرایط جوی با اتوبوس طی نموده بود خسته پای به بازی گذاشت تا با نتیجه 8 بر 4 شکست خورده و بازنده بازی دوم باشد. حالا امروز دو تیم در سالن پورشریفی تبریز بازی سوم را برگزار می نمایند. مس با در اختیار داشتن مهدی جاوید در این بازی مصمم است تا راهی مرحله نیمه نهایی گردد هر چند حفاری هم ناامید نیست و با اخذ تاکتیک های جدید می تواند حذف قهرمان دوره قبل را رقم بزند.

فرش آرای مشهد- سن ایچ ساوه

کم حاشیه ترین بازی های پلی آف بین این دو تیم رقم خورده است. بازی رفت به کام سن ایچی ها بود وبازی برگشت به کام فرش آرا و حالا مشهدی ها امروز در سالن شهید بهشتی از سن ایچ پذیرایی می نمایند تا تیم سوم صعودنماینده را معین نمایند. با توجه به شرایط نسبتا برابر دو تیم پیش بینی برنده این بازی سخت است اما فرش آرا با توجه به شرایط میزبانی و درسی که از دوره قبل و حذف شدن گرفت مصمم است تا این بازی را ببرد هر چند سن ایچ هم برنامه های تازه ای برای تقابل با تیم مجید مرتضایی دارد.

شهروند ساری- ستارگان ورامین

بدون تردید جنجالی ترین بازی روز سوم پلی آف خواهد بود حتی اگر با حکم کمیته انضباطی ساروی ها از همراهی تماشاگر محروم باشند. در بازی رفت جنجال تماشاگران ستارگان بار فنی بازی را تحت الشعاع قرار داد و در بازی برگشت اتفاقات ساری بازی را نیمه تمام گذاشت.شهروند در همان بازی نیمه تمام 5 گل به ستارگان زد تا نشان دهد راه و چاه بردن این تیم را بلد است با این حال در غیاب تماشاگران خود پتانسیل عظیم و انرژی مضاعفی را کم دارند و به همین دلیل بازی امروز دو تیم غیر قابل پیش بینی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سه فینال برای حذف سه مدعی لیگ برتر فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه فینال برای حذف سه مدعی لیگ برتر فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید