سازمان سنجش متولی ثبت نام دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد رشته آماد دانشگاه جامع امام حسین (ع) شد

به گزارش وبلاگ شادمهر، ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته آماد برای پذیرش در دانشگاه جامع امام حسین(ع) به وسیله سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می گردد.

سازمان سنجش متولی ثبت نام دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد رشته آماد دانشگاه جامع امام حسین (ع) شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ شادمهر، با انتشار اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال 99 ضوابط و شرایط بعضی از رشته ها تغییر کرد. رشته آماد هم یکی از رشته هایی بود که دستخوش این تغییرات شد. با در نظر دریافت این موضوع که پذیرش دانشجو در این رشته، فقط برای دانشگاه های جامع امام حسین ع، شهید ستاری، علوم دریایی امام خمینی ره نوشهر و علوم انتظامی امین و تنها از میان برادران انجام می گردد به آنالیز تغییر شرایط پذیرش دانشجو در رشته آماد برای کنکور 1399 نسبت به سال های قبل پرداختیم.

دانشگاه جامع امام حسین ع طی سال های گذشته برای ثبت نام دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد رشته آماد با همگاهنگی سازمان سنجش آموزش کشور به طور جداگانه و طبق شرایط و ضوابط اختصاصی خود عمل می کرد، اما با اصلاحات اجرا شده در دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد 99 دیگر پذیرش به این نحو انجام نخواهد شد.

گفتنی است، تنها فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی مورد تأیید وزارت علوم که شاغل در سپاه هستند، می توانند در آزمون کارشناسی ارشد رشته آماد سال 99 ثبت نام نمایند.

ضرایب دروس امتحانی رشته آماد آزمون کارشناسی ارشد سال 98

ضرایب دروس امتحانی رشته آماد آزمون کارشناسی ارشد سال 99

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سازمان سنجش متولی ثبت نام دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد رشته آماد دانشگاه جامع امام حسین (ع) شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان سنجش متولی ثبت نام دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد رشته آماد دانشگاه جامع امام حسین (ع) شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید