دو سوم آمریکایی ها ترامپ را صادق نمی دانند

در تازه ترین یک نظرسنجی انجام شده در آمریکا اکثریت مردم این کشور دونالد ترامپ را شخصی غیر قابل اعتماد توصیف نموده اند.

دو سوم آمریکایی ها ترامپ را صادق نمی دانند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، نظرسنجی جدید یک موسسه معتبر آمریکایی نشان داد که بیشتر مردم آمریکا بر این باورند که دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور فرد صادقی نیست.

به نوشته خبرگزاری یونایتدپرس اینترنشنال، دو سوم شرکت کنندگان در این نظرسنجی به این سؤال که آیا ترامپ فرد صادقی است، پاسخ منفی داده اند.

نظرسنجی موسسه گالوپ که چهارشنبه منتشر شد همچنین نشان داد که تنها اکثریت کمی از آمریکایی ها بر این باورند که ترامپ رهبری قاطع و قوی است.

بر اساس این گزارش، از هفت ویژگی شخصی در فهرست این نظرسنجی، آمریکایی ها تنها با یک مورد آن در زمینه ترامپ موافق بودند و اکثریت کمی او را رهبری قدرتمند و قاطع برشمردند. بر اساس آمارهای منتشر شده موسسه گالوپ، تنها 44 درصد آمریکایی ها بر این باورند که ترامپ قادر است به وعده های خود پایبند باشد. از دیگر نکات جالب توجه در این نظرسنجی این بود که دونالد ترامپ پایین ترین میزان محبوبیت از نظرصداقت و قابلیت اعتماد را داراست و تنها 34 درصد او را صادق و قابل اعتماد برشمردند.

این نظرسنجی مورخ سوم تا شانزدهم ماه ژوئن (13 خرداد تا 25 خرداد) با مشارکت 1015 آمریکایی و با حاشیه خطای 4 درصد انجام شد.

یک نظرسنجی دیگر نیز که به تازگی دراین کشور انجام شد نشان داد 65 درصد مردم آمریکا معتقدند عملکرد دونالد ترامپ از زمان شروع ریاست جمهوری وی نامناسب بوده است.

نتایج تازه ترین نظرسنجی مشترک روزنامه آمریکایی واشنگتن پست و شبکه ای.بی.سی.نیوز حاکی است که 65 درصد از مردم آمریکا معتقدند عملکرد دونالد ترامپ از زمان برعهده دریافت سمت ریاست جمهوری آمریکا به شیوه ای نامناسب و دور از رفتار یک رئیس جمهور بوده است. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیغام/ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "دو سوم آمریکایی ها ترامپ را صادق نمی دانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو سوم آمریکایی ها ترامپ را صادق نمی دانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید