خوردبین: جانشین برانکو باید خارجی باشد، او از بدقولی ها خیلی ناراحت بود

به گزارش وبلاگ شادمهر، سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بدقولی ها برانکو ایوانکوویچ را ناراحت می کرد.

خوردبین: جانشین برانکو باید خارجی باشد، او از بدقولی ها خیلی ناراحت بود

محمود خوردبین در گفت وگو با وبلاگ شادمهر، درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس اظهار کرد: من برانکو را خیلی خوب می شناسم او بسیار با شخصیت است و هیچ وقت این گونه رفتار نمی کند اما هر وقت نسبت به او بدقولی می نمایند ناراحت می شود در زمانی که من کنار تیم بودم هر وقت قولی به او می دادند و عمل نمی کردند به شدت ناراحت می شد. به خاطر همین فکر می کنم مدیرعامل و هیأت مدیره باشگاه نباید به برانکو وعده و وعید می دانند و به قول خود عمل نمی کردند. من فکر می کنم عمل نکردن مدیران به قولشان باعث دلخوری برانکو شد که چنین تصمیمی گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا هیأت مدیره جدید پرسپولیس عمداً قصد داشته با برانکو قطع همکاری کند گفت: من این موضوع را قبول ندارم و به آن شک دارم که اعضای هیأت مدیره عمداً بخواهند کاری کند که برانکو نماند.

سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش به دستاوردهای برانکو اشاره نمود و گفت: مبارزه با بازیکن سالاری و نظم و انضباط تیمی مهمترین دستاورد برانکو برای پرسپولیس بود. برانکو بسیار با ادب بود و همواره آداب معاشرت را رعایت می کرد.

خوردبین در ادامه در پاسخ به این سوال که اگر باشگاه با برانکو صحبت کند آیا او به پرسپولیس برمی شود یا خیر گفت: من فکر می کنم اگر صادقانه با او صحبت نمایند او برمی شود به شرطی که با او صحبت نمایند.

او درباره گزینه های جانشین برانکو هم گفت: اگر مربی ایرانی الان راهنمایی تیم را برعهده بگیرد حتی اگر تیم، نایب قهرمان شود او را مورد انتقاد قرار می دهند. هر مربی ایرانی الان بیاید شرایط کار برایش فراهم نیست. فکر می کنم در این شرایط باید یک مربی خوب خارجی بیاورند که از فضا دور باشد.

وی در ادامه در خصوص مقصر جدایی برانکو از پرسپولیس هم گفت: قاعدتاً اعضای هیأت مدیره و مدیریت باشگاه مقصر هستند. آنها باید کاری می کردند که کار به اینجا نکشد تا برانکو با ناراحتی ایران را ترک کند.

وی در خصوص وضعیت خودش پس از جدایی از پرسپولیس هم تاکید نمود: در چند ماه اخیر حتی یک تماس نگرفتند که حالم را بپرسند. چند وقت پیش به باشگاه رفتم تا با آقای عرب دیدار کنم که نزدیک 20 دقیقه معطل بودم. این در حالی است که یک پسر جوان به راحتی به جلسه هیأت مدیره می رفت و بیرون می آمد. واقعاً برای من عجیب است. من که 50 سال برای تیم زحمت کشیدم و به من شناسنامه پرسپولیس می گویند نباید از من حالی بپرسد اما یک جوان را راه بدهند در جلسه شرکت کند و در ادامه همین جوان، امکانات استادیوم درفشی فر را در اختیار داشته باشد تا برای خود کسب درآمد کند. 50 سال برای این تیم زحمت کشیدم اما می گویند باید در خانه بنشینی و نظاره گر باشی!

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خوردبین: جانشین برانکو باید خارجی باشد، او از بدقولی ها خیلی ناراحت بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوردبین: جانشین برانکو باید خارجی باشد، او از بدقولی ها خیلی ناراحت بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید