حجت حق وردی: در بازی مقابل استقلال باید نشان دهیم که متحول شده ایم، هدف مان جبران نتایج نیم فصل اول است

حجت حق وردی، مدافع میانی تیم فوتبال پیکان گفت: هدف اصلی ما جبران نتایج نیم فصل اول است و امیدوارم که وضعیت مان را در جدول بهتر کنیم.

حجت حق وردی: در بازی مقابل استقلال باید نشان دهیم که متحول شده ایم، هدف مان جبران نتایج نیم فصل اول است

حجت حق وردی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران وضعیت تیم پیکان را در آستانه آغاز نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر مطلوب خواند و گفت: ما بعد از انتها نیم فصل اول، یکی دو هفته به دلیل انتخاب نشدن سرمربی شرایط مبهمی داشتیم، ولی در ادامه با آمدن حسین فرکی شرایط تغییر کرد. در این مدت تمرینات بدنسازی و تاکتیکی را پشت سر گذاشتیم و خوشبختانه بازیکنان از لحاظ روحی و جسمانی در وضعیت خوبی هستند. در این مدت هم روی نقاط ضعف مان کار کردیم و حالا هم خودمان را برای بازی با استقلال آماده می کنیم.

وی با اشاره به بازی تیمش مقابل استقلال تهران تأکید کرد: انگیزه بازیکنان در بازی مقابل استقلال و پرسپولیس چند برابر است، این در حالی است که ما دنبال جبران نتایج نسبتاً ضعیف مان در نیم فصل اول هستیم که این یکی از اهداف مهم پیکان است. استقلال هم تیم خوبی است و بازی آسانی در پیش نداریم، ولی باید برابر استقلال نشان دهیم که از لحاظ فنی متحول شده ایم.

مدافع تیم فوتبال پیکان در انتها همچنین گفت: فصل جاری را با امید دریافت سهمیه آسیا آغاز کردیم، ولی در ادامه اتفاقاتی رخ داد که در چند بازی نتایج بدی گرفتیم. حالا هم انگیزه زیادی داریم تا نتایج ضعیف در چند بازی آخر از نیم فصل اول را جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حجت حق وردی: در بازی مقابل استقلال باید نشان دهیم که متحول شده ایم، هدف مان جبران نتایج نیم فصل اول است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حجت حق وردی: در بازی مقابل استقلال باید نشان دهیم که متحول شده ایم، هدف مان جبران نتایج نیم فصل اول است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید