برزیل 0-1 آرژانتین؛ پیروزی آلبی سلسته با گلزنی مسی

به گزارش وبلاگ شادمهر، تیم ملی آرژانتین در دیداری محبت آمیز پیروز شد با نتیجه 1-0 برزیل را شکست بدهد.

برزیل 0-1 آرژانتین؛ پیروزی آلبی سلسته با گلزنی مسی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شادمهر، در این ملاقات که در ریاض، پایتخت عربستان برگزار گردید، دو تیم نمایش پایاپایی داشتند اما در نهایت این آرژانتینی ها بودند که با تک گل لیونل مسی از روی نقطه پنالتی به پیروزی رسیدند.

دو تیم بازی را هجومی شروع کردند؛ هرچند در دقایق ابتدایی موقعیت ویژه ای روی دروازه ها ایجاد نشد. ولی در دقیقه 10، خطای پاردس روی گابریل ژسوس درون محوطه جریمه آرژانتین، باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. خود ژسوس پشت ضربه نهاده شد اما علی رغم فریب دروازه بان آرژانتین، توپ را به بیرون زد.

تنها سه دقیقه بعد، این بار آرژانتینی ها بودند که صاحب یک ضربه پنالتی شدند. این بار الکس ساندرو بود که روی مسی مرتکب خطا شد و داور باز هم نقطه پنالتی را نشان داد. ضربه مسی به سمت راست آلیسون را دروازه بان برزیل دفع کرد اما کاپیتان آرژانتین توانست توپ برگشتی را تبدیل به گل کند و تیمش را پیش بیندازد.

در ادامه دو تیم نمایش متعادلی داشتند و درگیری های میانه زمین، بیش از موقعیت های روی دروازه ها بود. البته هر دو تیم موقعیت هایی برای زدن گل های بعدی داشتند؛ به ویژه در نیمه دوم.

در دقیقه 66 بود که مسی می توانست روی یک ضربه آزاد، گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما آلیسون با واکنشی به موقع، توپ را از زیر تیر افقی به بیرون زد. 10 دقیقه بعد بار دیگر آرژانتینی ها صاحب موقعیت شدند و این بار پتزلا می توانست فزونی را آرژانتین را دو برابر کند اما باز هم آلیسون مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

در دقایق سرانجامی این برزیلی ها بودند که نمایش هجومی تری داشتند و کوشش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت بازی با فزونی 1-0 آرژانتین به سرانجام رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برزیل 0-1 آرژانتین؛ پیروزی آلبی سلسته با گلزنی مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برزیل 0-1 آرژانتین؛ پیروزی آلبی سلسته با گلزنی مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید