اوضاع وخیم بیماران کرونایی در انگلیس

به گزارش وبلاگ شادمهر، منابع پزشکی انگلیس می گویند این کشور با کمبود تخت های بیمارستانی روبرو است برای مثال در یورکشایر فقط 35 تخت وجود دارد این در حالی است که انتظار می رود صد ها نفر به صورت جدی بیمار شوند.

اوضاع وخیم بیماران کرونایی در انگلیس

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ شادمهر، خبرنگار نیویورک تایمز در لندن در گزارشی از آمادگی انگلیس برای مقابله با ویروس کرونا آورده است: دستگاه های تنفسی پیدا نمی شود. تخت های پزشکی ویژه قبلاً پر شده اند. بعضی پرسنل بهداشتی خودشان ماسک و لباس ویژه تهیه می کنند و اگر کرونا آن گونه که متخصان پیش بینی کرده اند گسترش یابد، پزشک ها می گویند مجبور خواهند شد مراقبت پزشکی را به کسانی اختصاص دهند که شانس زنده ماندن دارند و بیماران نحیف و در حال مرگ را رها خواهند کرد.

بر اساس آمار رسمی دولت انگلیس تا به امروز 163 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند و دو نفر نیز جان خود را بر اثر این ویروس از دست داده اند.

نیویورک تایمز در ادامه گزارش خود به نقل از دکتر دومینیک پیمنتا متخصص قلب در لندن آورده است: سرویس ملی بهداشت هیچ وقت این گونه در شریط بد قرار نداشته است. سرویس ملی بهداشت نام مشترک چهار سیستم تأمین رفاه پزشکی در انگلیس است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اوضاع وخیم بیماران کرونایی در انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوضاع وخیم بیماران کرونایی در انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید